Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

По 30-ти адміністративним протоколам виписано штрафів на суму 6390 гривень — результат засідання адміністративної комісії виконкому

Більшість правопорушень, які були розглянуті на черговому засіданні адміністративної комісії були незначними, по яким, санкціями статей Адміністративного кодексу України, передбачається накладення штрафних санкцій від 17 — до 51 гривні.  Всього на засіданні було розглянуто 30 протоколів і по ним застосовано штрафів на 6390 гривень.

За продаж свіжої риби в невстановленому місці (в мікрорайоні Колонія) члени адміністративної комісії виконкому наклали штраф в розмірі 1360 гривень. По трьом протоколам накладено штрафів по 850 гривень — за відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів у приватного підприємця, який надає послуги з ремонту взуття; торгівлі в невстановленому місці (також в мікрорайоні Колонія); встановлення павільйону без дозвільних документів.

Більшість протоколів стосувались порушення правил торгівлі на ринку — реалізація хлібобулочних виробів, продаж свіжої птиці, яєць молока без санітарно-ветеринарної експертизи. Члени адміністративної комісії наголошують, що наявність висновку експертів про якість товарів на ринку для фахівців мерії має особливе значення. По абсолютній більшості подібних правопорушень на комісії були винесені штрафи в розмірі 51 гривні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX