Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Понад 10 мільйонів гривень пропонується виділити на черговій сесії міської ради на потреби житлово-комунального господарства

На черговому засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства депутати розглянули ряд проектів, які стосуються фінансування робіт в житлово-комунальній сфері міста. Чиновники виносять на розгляд сесії пропозицій на більш ніж 10 мільйонів гривень. На профільній комісії депутати заслухали в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Андрія Удовиченко, щодо виділення коштів з міського бюджету на фінансування програм ЖКГ.

Поточний ремонт, утримання об’єктів міського благоустрою та благоустрою міських територій на 2017 рік

В рамках програми пропонується виділення коштів на обрізку дерев, завершення розробки карт-схем з прибирання та вивезення твердих побутових відходів та ін.

Охорона природного середовища

Передбачається будівництво берегозахисних споруд в районі бази відпочинку “Лазурна-2” (в районі пляжу “Верхова”) - 50 тис. грн., закупівля контейнерів для сміття на суму 130 тис. грн, озеленення міських територій (роздільної смуги Мелітопольського шосе — 100 тис. грн) та ін.

Співфінансування проведення капітальних ремонтів в житлових будинках ОСББ

В 2017-му році планується запропонувати співвласникам багатоквартирних будинків проводити ремонт в будинках на умовах компенсації 80% від вартості робіт з міського бюджету, а інші 20% мешканці покриватимуть за власний кошт. В.о. начальника управління ЖКГ Андрій Удовиченко зазначив, що на даному етапі пропонується включити в перелік об'єктів для співфінансування два будинки по Східному проспекту та вул. Європейській. Депутати зауважили, що необхідно проаналізувати заявки від всіх ОСББ міста і вже народним обранцям вирішити, які з них фінансувати в першу чергу.

Капітальний ремонт ліфтів у багатоквартирних будинках

1 мільйон 219 тисяч гривень пропонується виділити з міського бюджету на капітальний ремонт 22 ліфтів та 10 двигунів. За інформацією директора КП “Міськлфіт” Олександра Скрипки ліфти, які пропонується профінансувати, перебувають в аварійному стані і конче потребують капітального ремонту. В разі, якщо ці роботи не будуть проведені, ці ліфти мають бути зупинені. Депутати підтримали цю пропозицію із зауваженням, щоб на наступних сесіях було розглянуто питання про ремонт інших ліфтів, які потребують реконструкції.

Проведення будівництва, реконструкції, капітального ремонту, поточного ремонту та утримання автомобільних доріг на 2017 рік

8 мільйонів 316 тисяч гривень пропонується виділити в цьому році на поточний та капітальний ремонт доріг в Бердянську. Так, на поточний ремонт заплановано 3 мільйони 830 тисяч, на капітальний -  4 млн. 486 тис. грн. Депутати зауважили, що запропонований перелік об'єктів, які підлягають фінансуванню з міського бюджету, має бути узгоджений зі всіма депутатами.
Капітальний ремонт, будівництво, реконструкція та придбання об`єктів міського благоустрою

На проведення реконструкції тротуарів в центральній частині міста та мікрорайонах, передбачається 1,3 млн. грн. На черговій сесії міської ради пропонується профінансувати 600 тисяч гривень на завершення ремонтних робіт, які розпочали ще в минулому році в центральній частині міста. В рамках розгляду даного питання, депутат Віктор Цуканов зауважив, що особисто його не задовольняє якість проведеної реконструкції в минулому році. Тому, обранець вважає недоцільним виділяти кошти з міського бюджету для фінансування цієї підрядної організації. В підсумку, депутати прийняли рішення, заслухати доповідь підрядника щодо якості проведеної реконструкції.

Крім того, депутат Сергій Мартинов на голосив на необхідності включення до Програми реконструкції тротуару поблизу ЗОШ №9, оскільки там пішохідна зона повністю відсутня, що є загрозою для безпечного пересування дітлахів, а також, в період курортного сезону, ця територія слугує базою для відстоювання автотранспорту пасажирських перевезень.

Інвестиційна програма Публічного акціонерного товариства «Бердянське підприємство теплових мереж» на 2017 рік

Розгляд Інвестиційної програми ПАТ “БПТС” викликав жваву дискусію між депутатами, керівником підприємства Юрієм Литовченко та громадським активістом Володимиром Звягільським.

Проблема полягає в тому, що згідно програми минулого року, “Тепломережа” мала встановити прибори обліку теплової енергії на 464 будинках міста, за підсумками минулого року було встановлено лише 7 одиниць лічильників. Крім того, в Інвест. програму на 2017 рік пропонується закласти пункт, який сприятиме збільшенню дивідендів акціонерного підприємства.

Громадський активіст Володимир Звягільський наголосив, що даний проект рішення не можна розглядати на сесії, оскільки порушено регламентну процедури — програму, яку пропонується затвердити не було оприлюднено за 20 днів до проведення сесії міської ради.

Члени профільної комісії прийняли рішення винести розгляд даного питання на обговорення на засідання дня депутата, на якому ще раз заслухати звіт Юрія Литовченко та визначитись чи вплине якимось чином Інвестиційна програма на тариф для населення.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX