Навигатор

Портовиків привітали з Великоднем

За доброю традицією, під час Великодніх свят, профспілковий комітет вітає співробітників з найбільшим християнським святом. Не став виключенням і цей рік, 3-го травня, в актовій залі ДП “БМТП” для співробітників підприємства, профспілка підготувала 200 пасок, а священник о. Євгеній освятив Великодній символ та привітав портовиків зі світлим святом Христового воскресіння.

З нагоди Великодня в актовій залі співробітники зібрались на привітання від священнослужителя о. Євгенія Клименко та вихованців музичної школи. Голова профспілкового комітету Василь Гривко в привітальному слові відзначив, що не зважаючи на скрутне економічне становище, профспілковий комітету зберігає традиції і незмінно готує приємні сюрпризи для колективу порту.

Після освячення пасок, юні таланти музичної школи презентували концертну програму. Кожен з учасників на знак подяки отримав солодкий подарунок. По завершенні концерту, завідуючий музеєм ДП "БМТП" Євген Денсиов провів молодим артистам невеличку екскурсію музеєм підприємства.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX