Навигатор

Позачергова сесія міської ради впровадила на місцевому рівні розширення повноважень медичних установ

На позачерговій сесії міської ради, яка відбулась 13-го квітня, депутати міської ради внесли зміни до міського бюджету на 2017-й рік, з врахуванням розширених фінансових повноважень керівників медичних установ.

За інформацією начальника фінансового управління міськвиконкому Наталі Бочкової держава, в рамках медичної реформи, розширила повноваження головних лікарів. Так, керівники медичних установ, отримали право на власний розсуд визначати обсяги напрямки освоєння фінансів, в рамках наявного місячного фонду коштів. Незмінними залишаються капітальні видатки.

Також Наталя Бочкова, наголосила на необхідності якомога швидшого освоєнння бюджетних коштів, так як з кожним місяцем інфляція “з'їдає” їх реальну вартість.

Крім того, на сесії затвердили очікувані збільшення надходжень до міського бюджету за рахунок оренди та приватизації об'єктів комунальної власності з 1,5 млн. грн до 5,5 млн. грн.

Міський голова Володимир Чепурний дав розпорядження своєму заступнику Оксані Дєєвій провести перевірку самовільного насипу берегоукріплювальних споруд на пляжі Верхової, ознайомитись зі спробою одного з орендарів пляжу на Лісках обгородити пляжну територію і вжити відповідних заходів до підприємця.  

Депутат міської ради Олена Марттищенко в черговий раз акцентувала увагу представників влади на необхідності обладнання біотуалетів в курортних мікрорайонах та в центральній частині міста.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX