Навигатор

Призначення субсидій та 8 нових послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг, — основні питання засідання виконкому

Під час чергового засідання виконавчого комітету, що відбулося 10 жовтня під головуванням міського голови Володимира Чепурного, було розглянуто понад 20 питань. Серед основних — призначення житлових субсидій, затвердження змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг, надання дозволу на розміщення рекламних споруд тощо.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Наталі Токмань щодо призначення житлових субсидій в м. Бердянськ, було зазначено, що органами місцевого самоврядування проводиться значна робота щодо задоволення потреб мешканців міста, поліпшення їх соціального захисту.

В опалювальний період 2016-2017 р.р. житлову субсидію отримували 28 147 домогосподарств міста. З початку 2017 року за призначенням субсидії вперше звернулося 1,4 тис. сімей, на наступний період субсидія подовжена 26,2 тис. сімей міста без звернення громадян. За 9 місяців поточного року житлові субсидії призначено на загальну суму 153 643 тис. грн.

З питань надання населенню житлових субсидій управління праці та соціального захисту населення співпрацює з 206 підприємствами — виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг.

На засіданні виконкому було також внесено зміни до ,,Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності на території м. Бердянська на 2013-2017 роки”, якими передбачається намір встановити в усіх школах міста індивідуальні теплові пункти. Участь Бердянська в міжнародній ініціативи “Угода мерів” надасть можливість залучати міжнародні гранти з підвищення енергоефективності. За попередніми розрахунками, тільки на прикладі однієї школи, встановлення такого теплопункту надасть економію за сплату теплової енергії під час опалювального періоду у розмірі 15% або 100 тис. грн.

Також члени виконкому затвердили зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ. Загалом їх стало 129, додалося 8 нових послуг, пов’язаних з оформленням і видачею паспорта громадянина України та з оформленням і видачею паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Перелік нових адміністративних послуг

1. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку.

2.Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки) у зв’язку:

    зі зміною інформації, внесеної до паспорта (прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця народження);

    виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;

    непридатності паспорта для подальшого використання;

    досягнення 25- чи 45-річного віку особою, яка має паспорт зразка 1994 року (за бажанням).

3. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки) у зв’язку:

    зі зміною інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації);

    отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);

    виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;

    закінчення строку дії паспорта;

    непридатності паспорта для подальшого використання.

4. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України (у формі картки).

5. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки).

6. Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

7. Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або викраденого.

8. Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв’язку з обміном у разі:

    зміни інформації, внесеної до паспорта для виїзду за кордон;

    виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта для виїзду за кордон;

    закінчення строку дії паспорта для виїзду за кордон;

    непридатності паспорта для виїзду за кордон для подальшого використання.

БМР-офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX