Навигатор

Продовження договорів оренди, запуск процедури повернення землі до комунальної власності, узаконення землі під багатоповерхівками — результати засідання земельної комісії

Постійна комісія міськради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології розглянула 40 проектів рішень щодо подовження терміну дії оренди земельних ділянок, виділення землі в окремих мікрорайонах учасникам АТО, узаконення прилеглої території до ОСББ, перспективи повернення земельних ділянок боржників по сплаті за оренду до комунальної власності.

1,5 мільйонів гривень — борг перед громадою міста заводу “Прилив”. Голова земельної комісії Володимир Безверхий запропонував юристам міськвиконкому проаналізувати можливість повернення землі, закріпленої за “Приливом” до комунальної власності. Результати аналізу юристи мають доповісти на наступному засіданні комісії.

Звернення ОСББ по вул. Франко, 14 щодо узаконення прилеглої земельної ділянки, продемонструвало серйозну проблему у чинному законодавстві. Начальник управління Держгеокадастру в Бердянському районі Запорізької області Максим Середа повідомив, що у відповідності зі змінами, які були внесені у земельне законодавство України в 2016 році, міські ради не мають права виділяти земельні ділянки для ОСББ. У зв'язку з цим Максим Середа запропонував депутатам звернутись до Уряду з пропозицією врегулювати прогалин у вітчизняному земельному законодавстві.

Декілька звернень про виділення земельних ділянок надійшло від учасників АТО. Депутати прийняли рішення направити їх до пільгової черги на виділення землі.

Торговельні павільйони, майстерні з ремонту взуття, продовольчі магазини, які орендують землі громади, депутати вирішили подовжити терміни від 3-х — до 5-ти років. В одному з випадків, члени комісії вирішили провести виїзне засідання та вияснити законність функціонування літнього майданчику та наявність необхідних дозволів на реалізацію алкогольних напоїв.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX