Навигатор

ProZorro.Продажі запрацює в Україні вже у жовтні

У кінці жовтня в Україні офіційно відбудеться перший аукціон через систему “ProZorro.Продажі”. Про це під час Третього всеукраїнського форуму Zakupki Forum cказав керівник проекту “ProZorro.Продажі” Олексій Соболєв, передає кореспондент УНН.

 

“У наступний вівторок у нас буде публічний тест, ми покажемо, що система працює (ProZorro.Продажі — ред.) ... У нас на початку жовтня з’явиться портал з пошуком, схожий на ProZorro. І перші торги, перший лот у системі, має з’явитися в районі 12-15 жовтня. Після чого буде перший аукціон буде десь в кінці жовтня”, — сказав О.Соболєв.


Також він зазначив, що вже зараз існує великий інтерес до проекту — 14 підключених майданчиків, а ProZorro починало працювати лише з чотирма.


“Найвигідніший спосіб розширювати бізнес — купувати вживану промислову нерухомість, квартири і машини у держави” , - наголосив О.Соболєв.


За його словами, пілотний проект з продажу активів неплатоспроможних банків — “ProZorro.Продажі” — був офіційно запущений у вересні Фондом гарантування вкладів фізичних осіб України.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX