Навигатор

Рада бригадирів ДП “БМТП” обговорила перспективи співпраці з “Метінвестом”, новий вид вантажу, оптимізацію штатів

У вівторок,15-го травня, на території вантажного району “Бердянського морського торговельного порту” відбулась рада бригадирів за участі керівництва підприємства та профспілкового комітету. Основні питання — заробітна платня, умови вантажообробки, оптимізація штатів.

Зустріч розпочалась зі звіту керівника підприємства Олександра Трощенкова про результати перемовин з керівництвом “Метінвесту”. Так, для залучення металопродукції обсягом до 50-ти тисяч тонн на місяць, державному портовому оператору партнери запропонували привести тарифи підприємства до ринкових умов. Керівництво держстівідора розглянуло ряд варіантів, за рахунок чого можна знизити тариф, однак уникнути оптимізації чисельності персоналу не вдається, наголошують економісти та керівник порту.

За інформацією заступника директора з економіки Олександра Клименкова, з вересня необхідно зменшити фонд оплати праці та, відповідно, штат управлінського персоналу.

Стосовно розширення номенклатури перевалюваних вантажів, Олександр Трощенков повідомив, що найближчими днями буде підписано меморандум про співпрацю на перевантаження вітряків для електростанцій.

Крім того, відновлено опрацювання зернових вантажів, є перспектива залучення ще одного партнера.

Зустріч тривала майже 1,5 години. Також обговорювали особливості роботи докерів та оплата їх праці. Портовики закликали керівництво підприємства повернути принцип змагань між бригадами, адже таким чином працівники отримуватимуть зарплатню у відповідності з опрацьованими вантажами. Начальник вантажного району Ігор Ратков наголосив, що на даному етапі, з існуючим рівнем вантажопотоку, говорити про це зарано. Натомість, щоб заохотити докерів, вирішено, що фахівцям-механізаторам буде переглянутий розмір оплати за класність.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX