Навигатор

Рада підприємства розглянула заходи з оптимізації витрат

У п'ятницю, 4 серпня, відбулось засідання ради ДП “Бердянський МТП”. Йшлося про програму оптимізації витрат на період спаду вантажопотоку, пов'язаний з перекриттям руху Керченською протокою.

Як повідомив на засіданні в.о. директора ДП “БМТП” Богдан Бабець, за прогнозами спкеціалістів, в серпні було заплановано перевантажити 275 тисяч тонн вантажів.

Однак, перекриття Росією протягом 19 днів серпня та трьох днів у вересні Керченської протоки призвело до відмови вантажовласників від перевезень через азовські порти.

З метою зменшення збитків, на підприємстві розроблено програму мінімізації витрат, яка включає близько 20 заходів, серед яких:  економія енергоносіїв,  перенесення виконання другорядних робіт на інший період, зменшення до необхідного мінімуму залучення сторонніх організацій та оптимізація штату підприємства та багато інших.

Серед іншого розглядалась пропозиція перейти на чотириденний графік роботи. Однак з огляду на психологічний клімат у колективі та невелику частку цього заходу у загальній суммі витрат, рада підприємства вирішила відмовитись від цього.

Натомість, комерційній службі підприємства доручено шукати шляхи залучення нових клієнтів, що дозволить збільшити обсяг вантажоперевалки та дасть додаткові надходження. Крім того, особливо актуальним стає отримання плати за користування територією підприємства іншими суб'єктами підприємницької діяльності, на чому наполягав керівник юридичної служби Валерій Пасичник.

Таким чином державне підприємство шукає можливості збільшення ефективності, незважаючи на існуюючі труднощі. 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX