Навигатор

Рейтинг найекономніших областей у Prozorro (інфографіка)

Як повідомляє Ліга.net за вісім місяців 2016 року (квітень-листопад) українські відомства і держкомпанії скупилися через електронну систему ProZorro на 30,5 млрд грн. Всього в результаті торгів зекономлено 4,2 млрд грн. Ця сумма є різницею між очікуваною вартістю угоди і кінцевої сумою підписаного контракту.

В абсолютних цифрах лідером по економії коштів стали Київ та Київська область - 2,15 млрд грн. На другому місці - Одеська область (275,46 млн грн), на третьому - Донецька (зекономлено 270,57 млн ??грн). Донецька область також знаходиться на другому місці за обсягами закупівель. Через ProZorro відомства і компанії регіону придбали товарів і послуг на суму понад 2 млрд грн. Більше закуповувала тільки Київська область (16,4 млрд грн).

Лідерами економії в процентному співвідношенні (зекономлений відсоток від очікуваної вартості завершених процедур) стали Одеська та Чернівецька області (купували в середньому на 18% дешевше від початкової ціни), Вінницька (17%), Чернігівська і Луганська (16%).

Менше всіх заощадили Тернопільська (7%), Черкаська (8%), Кіровоградська (8%), Львівська (9%), Івано-Франківська і Харківська (9%) області.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX