Навигатор

Ремонт доріг і внутрішньодворових територій - пріоритет бюджету Бердянська на 2018 рік

В місті триває серія звітних зустрічей Володимира Чепурного з мешканцями в мікрорайонах. Основним пріоритетом бюджету на 2018 рік стане ремонт внутрішньодворових територій, саме на цьому акцентує увагу жителів міський голова під час зустрічей.

Основними напрямками освоєння бюджетних коштів і субвенцій з обласного та державного бюджету у поточному році стали ремонти в школах та дитсадках: заміна вікон та дверей, утеплення фасадів, ремонт покрівель, закупівля сучасного обладнання для підвищення рівня знань, що надаються у загальноосвітніх школах та дошкльних закладах Бердянська.

По завершенню цих робіт, планується, що основним напрямком для використання частини коштів міського бюджету та субвенцій в наступному році, - стане ремонт доріг та внутрішньодворових територій.

"Я постійно перевіряю що виконано з моєї передвиборчої програми. Одним с головних її пунктів був капітальний ремонт доріг. Розумію що для цього потрібні значні кошти, але я обіцяю, що до 2020 року ми капітально відремонтуємо  дороги у місті. Це стане пріорітетом бюджету 2018 року",- заявив Володимир Чепурний під час звітної зустрічі з мешканцями мікрорайону Слобідка.


До цього, в інших мікрорайонах, міський голова акцентував увагу присутніх на тому що з наступного року проводитимуться масштабні роботи з ремонту внутрішньодворових територій у всіх мікрорайонах міста.

Таким чином, судячи з серії висловлювань очільника Бердянська, в наступному році можна чекати значного покращення стану як внутрішньодворових так і міських доріг.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX