Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Реорганізація станцій юних техніків та натуралістів, проблеми в роботі БРЕМ, забезпечення медичними препаратами — ключове з прес-конференції Володимира Чепурного

Під час традиційної зустрічі міського голови та членів його команди з журналістами міста Володимир Чепурний та його заступники розповіли про наміри реформування діяльності станції юних техніків та юних натуралістів шляхом реорганізації; у зв’язку з масовими звільненнями співробітників БРЕМу Бердянськ потребує допомоги енергетиків з інших міст; інсулін та інші медичні препарати для хворих з хронічними захворюваннями — наявні в достатній кількості.

Реорганізація станції юних техніків та юних натуралістів

На чергову сесію міської ради пропонується винести на розгляд депутатського корпусу питання реогранізації станції юних техніків та юних натуралістів шляхом їх ліківдації та утворення Центру розвитку дитини. Про це повідомила заступник міського голови Юлія Дойнова.

Ми проаналізували роботу позашкільних закладів і прийшли до висновку, що їх необхідно  реорганізувати. Ми плануємо створити Центр розвитку дитини. В новоутвореній установі будуть збережені технічні гуртки та з’являться нові напрямки — лінгвістичні курси (з вивчення іноземних мов), хореографія та інші комплексні напрямки. Навчання буде проводитись із застосуванням передових методик, - відзначила Юлія Дойнова.

Центр розвитку дитини перебуватиме на утриманні з міського бюджету, в разі, якщо дану реорганізацію підтримають на сесії міської ради.

Бердянські енергетики потребують допомоги колег з інших міст по ліквідації аварій в електромережах

В БРЕМ продовжуються затримки із виплатою заробітної платні, у зв’язку з чим частина спеціалістів звільнилась і аварійні бригади були розкомплектовані. Міський голова Володимир Чепурний повідомив, що на допомогу бердянським енергетикам прибули спеціалісти з Токмаку. Як довго аварійна бригада перебуватиме в Бердянське, мер не уточнив, однак відзначив, що допомагати спеціалістам електромережі будуть спеціалісти комунального підприємства “Міськсвітло”.

В БРЕМ склалась тяжка фінансова ситуація, аварійні бригади потребують укомплектації. Нам на допомогу приїхала лабораторія з Токмаку. Ми домовились з керівництвом “Міськсвітла” про надання допомоги БРЕМу, - повідомив міський голова Бердянська Володимир Чепурний.

Запасів інсуліну в Бердянську вистачить до кінця зими

Запасів інсуліну має вистачити до кінця лютого, повідомила заступник міського голови Юлія Дойнова. Препарат закуповується та видається згідно існуючих планів. Крім того, препарати для пацієнтів з хронічними захворюваннями будуть видаватись в чотирьох аптечних мережах міста - “Аптека низьких цін”, “Здрава”, “Соціальна аптека” та комунальна аптека №195.

Вихователі бердянських дитячих садочків отримуватимуть мінімальну заробітну платню підвищеного розміру з січня 2017-го року

Міський голова володимир Чепурний повідомив, що з міського бюджету планується виділити 14,6 мільйонів гривень на компенсацію надбавок педагогів та заробітньої платні вихователів дитячих садочків. В освітній субвенції з державного бюджету не передбачено коштів для надбавок педагогічних працівників, а для вихователів дитячих садочків мінімальна заробітня платня нового рівня планується виплачиватись з вересня. В Бердянську за кошти міського бюджету, до осені, будуть доплачувати вихователям, щоб їх заробітня платня відповідала новому рівню мінімалки. На ці потреби необхідно 4,6 мільйона гривен, на надбавки для педагогів — 10 мільйонів.

У зв’язку з цим міський голова Володимир Чепурний наголосив, що в першому півріччі коштів на соціально-економічний розвиток Бердянська буде менше від запланованого.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX