Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Штрафи за торгівлю кавунами, шаурмою, рибою та прокат сігвеїв – результати чергового засідання адміністративної комісії

18 адміністративних протоколів розглянули члени комісії на черговому засіданні. За торгівлю шаурмою двох правопорушників оштрафували максимальною сумою, аналогічні санкції застосували і за прокат сігвеїв та продаж в’яленої риби.

1360 та 1700 грн. – максимальні штрафні санкції для правопорушників, які заробляли продажем шаурми. В першому випадку протокол було виписано на реалізатора, а максимальна сума штрафу для фізичних осіб 1360 грн. Торгівельний лоток, в якому продавали шаурму розташовувався на вул.. Горького в районі будинку 43. На іншого правопорушника – власника «Сирійської шаурми», за систематичні сарги мешканців щодо зливу відходів до зливостоку, члени комісії застосували максимальні штрафні санкції в розмірі 1700 грн.

1360 грн. має сплатити мешканка Бердянська за прокат сігвеїв, без належних документів. Під час засідання комісії, не зважачи на свідчення трьох очевидців, правопорушниця не визнавала своєї вини та наголошувала, що на фото, де вона зафіксована поруч з розважальними атракціонами, вона просто стояла. Аргументи відповідача членів комісії не задовольнили, звідси максимальна сума штрафу.

Два протоколи було складено на мешканця Бердянська, який в районі супермаркету АТБ по Східному проспекту встановив лоток та продавав в’ялену рибу. За сукупністю правопорушень члени комісії оштрафували правопорушника на 1360 грн.

За аналогічне правопорушення – торгівлю в невстановленому місці (продаж кавунів) члени комісії застосували мінімальні штрафні санкції – 340 грн. Відповідач був вперше притягнутий до відповідальності, до того ж вже не займається даним видом підприємництва, переконав адміністративну комісію правопорушник.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX