Навигатор

Сімейна виставка родини Цікель в музеї порту

У виставковому центрі Бердянського морського торговельного порту відкрилась художня виставка робіт Миколи Цікеля та картин вишивки його доньки Інни Філіпової.

Творчість ветерана підприємства Миколи Цікеля портовики вже оцінили давно. У виставковому центрі БМТП проводилась вже не одна персональна виставки ветерана підприємства та у складі тематичних композицій до різноманітних свят. Захоплення творчістю від батька передалось до доньки Миколи Цікеля — Інни. До чергової виставки Микола Цікель підготував 14 нових робіт. Традиційно більшість з них — морської тематики. Спогади про професійну діяльність знаходять відображення в картинах ветерана БМТП. Технологічний процес роботи порту, швартовка суден, причали — все це Микола Цікель малює з пам'яті.

Хист до малювання Інна Філпова від батька не перейняла, однак тяга до мистецтва у майстрині була завжди. Близько 10 років тому Інна Філіпова захопилась вишивкою. За це час їй вдалось розвинути свій хист і створювати картини, які варті окремої виставки в музеї.

Як і для Миколи Цікеля, виставка в музеї порту для Інни Філіпової вже не перша, раніше вона також разом із батьком виставляла свої картини в художньому музеї ім. Бродського. Керівник Бердянського морського торговельного порту Богдан Бабець, який завітав на виставку побажав митцям подальшого натхнення в творчості, а голова профспілкового комітету Василь Гривко запевнив у готовності надавати посильну допомогу у творчій діяльності.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX