Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Слідчі дії в БМТП з ознаками замовності (відео)

30 березня 2017 року до "Бердянського морського торговельного порт"у з ухвалою Орджонікідзевського районного суду в м.Запоріжжя прибули старший слідчий слідчого управління головного управління Національної поліції в Запорізькій області Данило Пекний в супроводі оперуповноважених департаменту захисту економіки та підрозділу поліції особливого призначення “Скіф”.

Варто відзначити, що поява групи озброєних людей, які заблокували вхід до будівлі управління, викликала серйозний резонанс в колективі. 

Враховуючи тиск, під яким перебуває керівництво підприємства, портовики зажадали відповіді: що відбувається і на якій підставі озброєні люди зайшли до управління "Бердянського морського торговельного порту"? Вбачаючи в таких діях, ймовірний тиск на керівника "БМТП" Миколу Ільїна та не отримуючи пояснень представники трудового колективу відкрито заявили про готовність відстоювати свого директора.

З 10:15 ранку і приблизно до 16-ї години слідчі вилучали документи державного підприємства, в рамках кримінальної справи порушеної на підставі звернення посадових осіб іншого державного підприємства, що розташовано в порту - Адміністрації Бердянського морського порту.

Всі 115 документів, які затребували слідчі, на більш ніж тисячі сторінок, керівництво порту передало слідчому.

Позиція "Бердянського морського торговельного порту" є незмінною — державне підприємство працює чітко в межах українського законодавства. Тому портовикам залишається не зрозумілим, для чого слідчі залучили до обшуку бійців спецпідрозділу поліції?

Слідчі дії проводились майже впродовж цілого робочого дня. До цього процесу були залучені як спеціалісти різних відділів "БМТП" так і декілька десятків правоохоронців. Тобто поліцейські та силовики витрачали дорогоцінний час на перевірку законослухняних держслужбовців, в той час як мали б його використовувати на вияв і боротьбу реальних економічних злочинів, від яких страждає держава.

З моменту реєстрації "Аскет Шиппінгу" приватним портовим оператором, відносини з БМТП систематично погіршувались. Задіяння силовиків в процесі обшуку і сам факт порушення кримінальної справи, керівництво Бердянського морського торговельного порту розцінює як спробу тиску на посадових осіб БМТП з боку "Аскет Шиппінгу" за сприяння керівництва "БФ АМПУ". В цьому випадку, ймовірно, застосувались способи, які були задіяні до голови регіонального фонду відділення держмайна в Запорізькій області в березні цього року. Юристи порту переконані у безпідставності порушеної кримінальної справи і наявності ознак корупції з боку посадових осіб.

Всім, хто пильно стежить за розвитком взаємовідносин між приватним та державним портовим оператором стає зрозумілим, що публічні заклики до чесної конкуренції та законної роботи були лише ширмою. По факту ж приватники не гребують застосовувати будь-які методи для завдання максимальної шкоди "Бердянському морському торговельному порту" та його колективу.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX