Навигатор

Спільними зусиллями співробітників управлінь по протидії наркозлочинності в Запорізькій і Дніпропетровській областях була виявлена нарколабораторія

Співробітники сектору по протидії наркозлочиності у м.Бердянську - старший Дмитро Циганок, під час моніторингу криміногенної обстановки, пов’язаної з наркозлочинами, звернули увагу на досить крупні партії психотропних речовин, що почали з’являтися у місті.

Дана інформація була внесена в ЄРДР за ознаками ст.307 КК України (Незаконне виробництво, зберігання, пересилка наркотичних та психотропних речовин). А в подальшому зібрані матеріали дали підстави слідчому Бердянського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області Олександру Скачкову, в провадженні якого знаходилася справа, звернутися до суду за ухвалою про обшук «наркоточки», місце, якої було встановлено.

І ось наприкінці грудня в ході санкціонованого судом обшуку орендованої дачі одного із СОТ в Київській області, силами оперативних співробітників управлінь по протидії наркозлочинності в Запорізькій і Дніпропетровській областях НП України, була виявлена нарколабораторія з обладнанням – спеціальний посуд, пакувальний матеріал, реактиви, понад 30-ти літрів прекурсорів, навіть з електродвигуном для перекачки води, а також приблизно 700 грм. готового для вживання «метамфетаміну». «Хіміком-лаборантом» виявився 25-ти річний житель Одеської області.

Він збував свою «продукцію» через інтернет –мережу, розрахунки проводилися електронними грошима, а доставка здійснювалася кур’єрськими поштовими службами. На "дріб’язок" не розмінювався - мінімальна партія 20 грм. На щастя, цей прибутковий "бізнес" завдяки роботі співробітників поліції припинив своє існування.

Все вилучене направлене на експертизу до НДЕКЦ МВС в Запорізькій області. Якщо підтвердиться кількість і якість зілля, то підозрюваного чекає кримінальна відповідальність по ряду статей КК України.

Прес-служба Бердянського відділу поліції

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX