Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Створення притулку для бездомних тварин, 15 га землі в оренду на 20 років, реконструкція об'єктів ЖКГ — ключові рішення 26-ї сесії міської ради

27-го квітня відбулась чергова сесія Бердянської міської ради, на якій розглянули понад 50 питань

1,4 мільйона на відлов безпритульних тварин

Депутати підтримали ініціативу виділення 1,4 мільйонів гривень на відлов безпритульних тварин в Бердянську. На ці кошти будуть придбані засоби для відлову, довгострокове обладнання, вольєри-клітки, буде проводитись вакцинація тварин. Новостворений притулок перебуватиме в комунальній власності, а освоювати кошти буде КП “Бердянськекотранс”. Новостворений притулок розташовуватиметься за адресою Будівельна, 6.

Паралельно з комунальним притулком, в Бердянську функціонує притулок громадської організації “Товариство захисту тварин”. Представникам міської влади пропонувалось передбачити кошти, в рамках даної програми і для підтримки громадського притулку. Заступник міського голови Станіслав Лимарчук запевнив, що міська влада всіляко сприятиме і координуватиме взаємовигідну співпрацю між новоствореним комунальним і громадським притулками.

Фірма “Геліос-Електро” отримала 15 га землі в Бердянську в оренду на 20 років

Відповідне рішення депутати ухвалили абсолютною більшістю голосів. За даними державного реєстру юридичних осіб дана фірма зареєстрована на осіб, наближених до народного депутата Олександра Пономарьова.

Земельна ділянка розміром в 15 га, по вулиці Штурманській, передана в оренду на 20 років фірмі “Геліос-Електро” для будівництва електростанції на основі сонячних батарей. Міський голова Володимир Чепурний не зміг чітко пояснити, яку користь принесе ця електрстанція пересічним містянам, однак, не зважаючи на це, абсолютною більшістю голосів дане рішення було ухвалено.

Реконструкція об'єктів ЖКГ, ремонт доріг

Депутати додатково переросподілили близько 2-х мільйонів гривень на проведення ремонту доріг. Виділили кошти на придбання 8-ми зупинок міського транспорту, 350 тисяч гривень на ремонт та розчистку зливостоків. По вул. Лієпайський, будуть замінені бетонні блоки, а в мікрорайоні Колонія, земельний канал, від вул. Бородіна до моря розчистять від бруду. На кожен з цих зливостоків виділено по 175 тисяч гривень.

Стратегія розвитку Бердянська

В 2017-му році закінчується термін фунціонування в Бердянську плану Стратегічного розвитку на 2012-2017 роки. У зв'язку з цим постала необхідність розробити новий стратегічній документ на наступні 5 років. Депутатам пропонувалось залучити до розробки цього документу провідних українських науковців. Для реалізації методів наукових досліджень пропонувалось виділити з міського бюджету 80 тис. грн, однак депутатський корпус не підтримав цю ініціативу, наголосивши, що документ мають розробити спеціалісти мерії.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX