Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Створення служби невідкладної допомоги, розширення амбулаторій, єдиний реєстр ритуальних послуг – ключове з прес-конференції міського голови В. Чепурного

Під час щотижневої зустрічі представників виконавчої влади Бердянська на чолі з міським головою Володимиром Чепурним з журналістами, чиновники розповіли про запуск служби невідкладної допомоги, наміри провести ремонт в двох амбулаторіях міста та створити єдиний реєстр з ритуальних послуг.

Служба невідкладної допомоги

Заступник міського голови Юлія Дойнова повідомила, що з 16-го січня в Бердянську починає роботу служба невідкладної допомоги. Її основна мета – «розвантажити» швидку. В новоствореній медичній установі працюватимуть нинішні дільничні лікарі. Однак, якщо станом на теперішній час, викликати лікаря додому можна з 7:30 – до 12:00, то з початком роботи служби невідкладної допомоги це можна з роботи від 7:30 – до 19:00, а медики працюватимуть до 20:00. Після виклику, впродовж однієї години, медпрацівники мають приїхати до пацієнта.

Розширення амбулаторій

В 2017-му році в Бердянську в двох мікрорайонах – «Азмол» та «Військове містечко» проведуть реконструкцію амбулаторій. Про це заявила заступник мера Юлія Дойнова.

Після звільнення орендованої території та проведення ремонтних робіт, амбулаторія на Азмолі переїде в інше приміщення. В нинішньому, практичному неможливо працювати. Температура повітря становить близько 14 градусів тепла. Крім того, в цьому році плануємо оновити і амбулаторію у «Військовому містечку», - повідомила Юлія Дойнова.

В подальшому представники влади планують організувати роботу пересувного флюорографа по мікрорайонах міста та продовжити час роботи філій комунальної аптеки №195.

Єдиний реєстр ритуальних послуг

В середовищі підприємців Бердянська, які надають ритуальні послуги поширились чутки про спробу монополізації ринку комунальним підприємством «Ритуал» через забовязання приватні фірми укладати договори з комунальною установою. Міський голова Володимир Чепурний запевнив журналістів, що жодної мови про монополізацію послуг чи корупційну складову не йдеться. Натомість, комунальники намагаються створити єдину базу організацій, що надають ритуальні послуги в місті.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX