Навигатор

Техніко-економічне обґрунтування для “БМТП” - робота триває

Делегація компанії EGIS, яка займається попереднім ТЕО для Бердянського морського торговельного порту втретє відвідала Бердянськ. Основна мета — зібрати інформацію про організаційну структуру, штатний розпис та функції Бердянської філії АМПУ і ДП "БМТП".

Візит делегації на чолі з експертом з питань портів Андре Мер’єном проходив в супроводі знімальної групи журналістки з ЄС Рамони Лупи, яка підготує ряд відеоматеріалів про особливості роботи ДП “БМТП” для вітчизняних ЗМІ. Про мету делегації, основні завдання техніко-економічного обґрунтування представникам бердянської та обласної медіаспільноти охарактеризували керівники державних підприємств — Олександр Трощенков разом з начальником БФ АМПУ Олександром Барчаном. Місію міжнародних експертів озвучив Андре Мер’єн - вона полягає в розробці майбутніх перспектив розвитку порту.

В свою чергу керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков підкреслив важливість міжнародної місії і наголосив на високих очікуваннях бердянських портовиків від роботи фахівців компанії EGIS. Багатомісячну роботу міжнародних експертів покриває міжнародний грант, який виграв порт Бердянськ, в тому числі, і завдяки зусиллям Адміністрації морських портів.

В ході робочої зустрічі, керівництво ДП “БМТП” надало необхідну інформацію з приводу оргструктури та штатного розпису державного портового оператору. Олександр Трощенков провів паралель з приватними фірмами, які працюють в порту і з меншою кількістю чисельного складу працівників опрацьовують більші обсяги зерновых вантажів — було зауважено, що всі зусилля адміністрація спрямовує на збереженні універсальності “БМТП”, адже лише державний порт може опрацьовувати різні види вантажів.

За підсумками роботи Андре Мер’єн наголосив, що робота над попереднім ТЕО триває, наступний візит делегації заплановано на лютий, а перші результаті роботи фахівців компанії  EGIS будуть готові в квітні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX