Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

У Бердянську на березі моря з'явився новий мурал «Є ЧАС на JAZZ»

У Бердянську, на курорті, з'явився новий мурал, на якому зображені три контрабаса. Його творці - Перше Антікафе «Година Є!» та маріупольський художник Микола Шевченко, назвали цей арт об'єкт «Є ЧАС на JAZZ».

«Про те, щоб щось зробити з цією стіною, ми задумалися, коли потрапили на джазовий концерт, який проходить тут 30 числа кожного місяця. Нас підтримали місцеві жителі, ми організували збір грошей під час фестивалю «Family Day», і люди були дуже зацікавлені, навіть мер міста взяв участь і вніс свій внесок. Всім, хто давав гроші, ми вручали скельця із зображенням контрабаса, які намалювали наші волонтери. Ми обіцяли, що ще до 30 червня стіна буде готова, і тепер запрошуємо всіх на неї подивитися і обов'язково сфотографуватися. І звичайно приходите на концерт », - розповіла ініціатор проекту Ольга.
«Ми хочемо зробити наше місто більш комфортним для життя, і цей мурал тільки початок. У Бердянську є багато самих звичайних стін, які можуть стати арт-об'єктами і туристичною визначною пам'яткою. Від імені всіх учасників Urban Project я хочу подякувати бердянського підприємця, який побажав залишитися невідомим, за надану допомогу. І звичайно ми дуже раді, що до нас приєднався маріупольський художник Микола Шевченко, який реалізує подібний проект в Маріуполі», - поділилася Ксенія Клейнос, засновник Антікафе Бердянська.
«Про Urban Project від Першого Антікафе Бердянська я знаю ще з минулого візиту до Бердянська. І коли Ксенія і Ольга запросили мене взяти участь, був дуже радий. Арт-об'єкти, як «Є ЧАС на JAZZ», роблять наші міста яскравими і піднімають настрій. Подивившись на них, хочеться посміхнутися і зробити щось хороше. Ми не змогли втрималися і наш малюнок виплеснувся назовні, розмалювали навіть каміння. Дуже прітно було, коли до нас приєдналися відпочиваючі і теж брали в руки пензля. Сподіваюся, це не останній проект між нашими містами », - розповів художник Микола Шевченко.

Марія Кушнір

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX