Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

"Командовать парадом буду я!" У ДП "БМТП" відбулися слідчі дії, анонсовані заступником міністра?

30 березня 2017 року до будівлі управління Державного підприємства “Бердянський морський торговельний порт” прибули слідчий слідчого відділу Запорізького управління НП у супроводі співробітників Департамент захисту економіки Запорізького управління НП та бійців спецпідрозділу “Скіф”. За рішенням одного із запорізьких судів відбулось вийняття документів.

За наявної інформації йдеться про економічні та правові стосунки держпідприємства "Бердянський морський торговельний порт" з приватним "портовим оператором" ТОВ "Аскет Шиппінг", справою  з приводу незаконної реєстрації в цій якості керівництвазараз займається НАБУ. Раніше керівництво ДП "БМТП" заявляло про сприяння деяких високопосадовців Міністерства інфраструктури діяльності цього підприємства.

Наразі після зустрічі з керівництвом підприємства відбулась процесуальна дія - вийняття документів які стосуються діяльності ДП “БМТП”. Юридична служба підприємства готує витребувані документі для передачі іх згідно установленого порядку. Діяльність підприємства продовжується у звичному режимі.

Напередодні, 25 березня, один з них - заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк - фактично анонсував подію, залишивши у соціальній мережі Facebook наступній запис:

 

З огляду на те, що пост стосувався кримінальної спрпави відносно екс-керівника одного з портів України, та факту, що  МІУ в Бердянську опікується діяльністю лише двох державних підприємств - державної стивідорної компанії "Бердянський морський торговельний порт" та Адміністрації Бердянського порту", можна припустити, що міністр був поінформований стосовно рішення судді та дій слідчих.

Нагадаємо, що 17 березня Національною поліцією відкрито кримінальну справу за фактом спроби хабаря у розмірі $3000, яку представник ТОВ "Аскет Шиппінг" залишив у приймальні керівника запорізького відділення Фонду держмайна України. Керівництво ТОВ у заяві свого юриста звинуватило тоді неназваного "конкурента" у "недобросовісній конкуренції".

Як вбачається, покарання за спробу повернути у законне русло діяльність приватного суб'єкта було оперативним. Можуть же, коли захочуть!

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX