Навигатор

У мікрорайоні Колонія відкрилась комунальна аптека

1 грудня, розпочав працювати аптечний пункт № 3 комунального підприємства «Аптека № 195» у відремонтованому приміщенні по вулиці Коцюбинського, 57. Восени на офіційному відкритті оновленої амбулаторії міська влада обіцяла в цьому році мешканцям мікрорайону відкрити комунальну аптеку, в якій будуть видаватися ліки за пільговими рецептам.

Оглянути відкриту аптеку приїхали заступник міського голови Юлія Дойнова і депутат міськради Тетяна Фурманова. Вони ознайомились з асортиментом та цінами на медпрепарати, графіком роботи установи.

В.о. директора КП «Аптека № 195» Оксана Яковлева розповіла, що до сьогоднішнього дня жителям Колонії, які потребують медикаментозного лікування цукрового діабету, за ліками з пільгових рецептів потрібно було їхати в місто. Відтепер така необхідність відпала: це можна зробити в новій аптеці. Наступного року планується розширити перелік осіб, що отримують ліки за пільговими рецептами.

Крім того, в комунальній аптеці надається 10% знижка на медпрепарати учасникам війни, ветеранам праці, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, інвалідам 1 та 2 групи, а також почесним донорам. Це робить ціни на ліки для даних груп населення ще більш привабливими.

Наше головне завдання, щоб у кожному мікрорайоні були амбулаторії разом з комунальними аптеками, щоб мешканці не виїжджали у місто, а отримували первинну медичну допомогу, а також послуги денного стаціонару поруч з домом - в амбулаторіях, а ліки за пільговим рецептом - в аптеках. Ми будемо працювати над тим, щоб в перспективі в комунальних аптеках за пільговими рецептами можна було придбати не тільки цукрознижувальні препарати — відзначила Юлія Дойнова та побажала колективу аптеки успішної роботи.

Працювати нова комунальна аптека буде за тим же графіком, що і амбулаторія: по буднях з 8:00 до 17:00. В майбутньому планується подовжити графік роботи.    

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX