Навигатор

Україна досі зацікавлена у наданні Заходом летальної зброї для ВСУ

Як заявив Петро Порошенко, українська армія за останні 2,5 роки довела, що на неї можна покластися, також він додав, що Україна як і раніше зацікавлена в тому, щоб Захід надав її збройним силам допомогу в вигляді летального зброї передає segodnya.ua.


"Другим по порядку (після продовження і посилення санкцій проти РФ - Ред.), Але не менш важливим за значенням питанням, є передача летального зброї та інших військових технологій українським ВСУ", - заявив президент на зустрічі з українською громадою в США в Нью- Йорку.


Він зазначив, що за останні два роки Україна побудувала нову професійну армію, яка відповідає всім необхідним критеріям. "Ми продемонстрували, що Україна ніколи не вела і не буде вести загарбницьких воєн, з української сторони ніколи не йшла загроза і абсолютно безпечно нам передати летальну зброю.

 

За свою землю ми будемо боротися до останньої краплі крові", - сказав Петро Порошенко.


Президент України додав, що навряд чи агресор вдасться до відкритого вторгнення, якщо "поруч з Україною пліч-о-пліч, в тому числі і в питаннях військового співробітництва, варто весь світ, включаючи США".

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX