Навигатор

Українські прикордонники затримали іноземне судно, яке заходило в порти окупованого Криму (відео)

Судно затримали на Одещині, хоч при заходях в порти окупованого Криму воно змінювало не тільки прапор, під яким ішло, а навіть назву.

Про це повідомила Держприкордонслужба України, пише 7days-ua.com За офіційною інформацією затримане судно і документи щодо нього пердали в прокуратуру.

Уже зараз відомо, що екіпаж корабля був багатонаціональним. Теплохід «SAN PORFYRIOS» (прапорт Беліз) був зупинений   прикордонниками Одеського загону морської охорони Держприкордонслужби в українських водах річки Дунай під час прямування з Румунії до Греції.

За попередніми даними, судно під назвою «Sava Lake» (прапор Панама) та тим самим ІМО, що несе на борту тх «SAN PORFYRIOS» (прапор Беліз), неодноразово, протягом 2014-2015 років, заходило до тимчасово закритих портів Автономної Республіки Крим.

З метою з’ясування обставин, оглядовою групою відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони було проведено огляд суднових приміщень та перевірку суднових документів.

Первинний огляд показав, що суднова та навігаційна документація в повному порядку. Відміток про заходи до портів АР Крим немає.

Однак ретельний аналіз архівної документації дозволив виявити, що на борту наявні суднові документи, в яких зафіксовані неодноразові заходи с/в «SAN PORFYRIOS» до закритих портів АР Крим.

На той час судном керував інший капітан, а екіпаж неодноразово змінювався. Проте один з помічників капітана двічі був в портах АР Крим на даному судні,  а тому є порушником законодавства про ТОТУ.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX