Навигатор

Укроборонпром випробував свої БТРи в Індонезії

БТР-4М ГК Укроборонпром успішно пройшов випробування в умовах тропічного клімату в Індонезії. Повідомляє ЛІГА.net.

П'ять українських бойових машин були поставлені корпусу морської піхоти Індонезії в рамках виконання контракту, підписаного на початку 2014 року між Міноборони Індонезії та ДП Спецтехноекспорт, що входить складу концерну.


"Виконання контракту відбулося вже після поставки головних партій БТР-4 на потреби української армії, в рамках дозавантаження виробничих потужностей українського оборонного комплексу", - відзначили в прес-службі.

 

Під час випробувань, в присутності українських фахівців, були протестовані амфібійні можливості бронетехніки на море, проведені вогневі випробування в гірській місцевості і перевірені ходові характеристики українських бойових машин на трасі і на важкодоступній місцевості.Директор Спецтехноекспорту Павло Барбул зазначив, що випробування української техніки проводила комісія, до складу якої входили представники різних підрозділів Міноборони Індонезії.


"Марш протяжністю 100 км почався ще вночі, коли колона з БТР-4М своїм ходом по автострадах виїхала зі столиці Індонезії Джакарти до узбережжя Яванского моря. А вже на світанку бронемашини протестували свої амфібійні властивості у морі", - сказали в прес-службі.

Після водних випробувань, колона БТР-4М попрямувала на місце проведення стрільб.

Місцем вогневих випробувань був обраний каньйон."Кожен з п'яти БТР-4М, які брали участь у стрільбах, успішно вразив умовні цілі на певних відстанях, довівши точність української зброї", - підкреслили в прес-службі.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX