Навигатор

Укроборонпром випробував свої БТРи в Індонезії

БТР-4М ГК Укроборонпром успішно пройшов випробування в умовах тропічного клімату в Індонезії. Повідомляє ЛІГА.net.

П'ять українських бойових машин були поставлені корпусу морської піхоти Індонезії в рамках виконання контракту, підписаного на початку 2014 року між Міноборони Індонезії та ДП Спецтехноекспорт, що входить складу концерну.


"Виконання контракту відбулося вже після поставки головних партій БТР-4 на потреби української армії, в рамках дозавантаження виробничих потужностей українського оборонного комплексу", - відзначили в прес-службі.

 

Під час випробувань, в присутності українських фахівців, були протестовані амфібійні можливості бронетехніки на море, проведені вогневі випробування в гірській місцевості і перевірені ходові характеристики українських бойових машин на трасі і на важкодоступній місцевості.



Директор Спецтехноекспорту Павло Барбул зазначив, що випробування української техніки проводила комісія, до складу якої входили представники різних підрозділів Міноборони Індонезії.


"Марш протяжністю 100 км почався ще вночі, коли колона з БТР-4М своїм ходом по автострадах виїхала зі столиці Індонезії Джакарти до узбережжя Яванского моря. А вже на світанку бронемашини протестували свої амфібійні властивості у морі", - сказали в прес-службі.





Після водних випробувань, колона БТР-4М попрямувала на місце проведення стрільб.

Місцем вогневих випробувань був обраний каньйон.



"Кожен з п'яти БТР-4М, які брали участь у стрільбах, успішно вразив умовні цілі на певних відстанях, довівши точність української зброї", - підкреслили в прес-службі.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX