Навигатор

Укрзалізниця буде співпрацювати з Siemens і Pesa Bydgoszcz

За данними liga.net Голова правління Укрзалізниці Войцех Балчун в рамках міжнародної виставки залізничного транспорту в Берліні підписав меморандуми про співпрацю з компаніями Siemens і Pesa Bydgoszcz. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

У компанії відзначають, що хочуть розширити коло партнерів з модернізації залізничної інфраструктури, оновлення техніки та рухомого складу, щоб впровадити європейські стандарти і високу якість надання послуг.

"Меморандум з Siemens повинен стати основою для подальшої співпраці з компанією, зокрема щодо можливого укладення контрактів по проектам на поставку рухомого складу і обладнання для нього, обладнання та систем для залізничної інфраструктури, виконання технічних сервісних робіт, а також створення спільних виробництв", - йдеться в повідомленні.


Серед можливих напрямків співробітництва з польською компанією "Рейковий транспорт Песа Бидгощ" буде виготовлення і модернізація залізничного рухомого складу, в тому числі локомотивів, дизельних, електричних тягових транспортних засобів та пасажирських вагонів.

 

"Нині Укрзалізницею експлуатується 11 рейкових автобусів і два двовагонних дизель-поїзда виробництва Pesa Bydgoszcz", - відзначають в Укрзалізниці.


Раніше голова правління Укрзалізниці Войцех Балчун повідомив про проведення переговорів про співпрацю з низкою іноземних компаній для залучення їх до участі в майбутніх відкритих тендерах Укрзалізниці. Вже підписані меморандуми про співпрацю з компаніями Bombardier (Канада), General Electric (США) і Newag (Польща). Нещодавно також було підписано договір про наміри з PKP Energetykа з обслуговування і модернізації контактної мережі, впровадження сучасних IT-інструментів для підвищення ефективності надання послуг з електропостачання.

У серпні Укрзалізниця отримала вантажний тепловоз те33а американської компанії General Electric для випробувань на Одеській залізниці.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX