Навигатор

Успішний виступ на чемпіонаті світу з бікіні-фітнесу Євгенії Самойлової відзначили в ФОК “Воднік”

Успішний виступ на чемпіонатах різних рівнів Євгенії Самойлової незмінно завершується привітаннями і символічними подарунками в стінах рідного спортивного клубу, з якого Євгенія Самойлова і розпочала свою спортивну кар'єру. Черговим приємним приводом для зустрічі став успішний виступ бердянської спортсменки на чемпіонаті світу з бікіні-фітнесу, де наша землячка увійшла в 10-ку найстрункіших дівчат і посіла 8-ме місце.

З 10-по 13 листопада в Румунії проходив чемпіонат світу з бікіні-фітнесу. Після завоювання звання чемпіонки України, Євгенію Самойлову запросили до складу національної збірної. За титул чемпіонки світу в категорії нашої землячки змагались 24 дівчини. За результатами конкурсу Євгенія посіла почесне 8-ме місце.

Що стосується організації змагань, то господарі чемпіонату неприємно розчарували учасників — проживання за містом, де проводяться змагання, проблеми з харчуванням, неймовірна спека в залі залишили неприємний осад про цьогорічні змагання.

З кожним роком успішність виступів Євгенії Самойлової на різноманітних чемпіонатах покращується. Цьогорічний сезон — найуспішніший в кар'єрі. З черговим досягненням спортсменку привітав в стінах ФОК “Воднік” - керівник клубу Сергій Пєвнєв. Символічна премія та кубок — знак пошани за видатні досягнення вихованки спортивного клубу "Бердянського морського торговельного порту".