Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В 2017 році дохідна частина бюджету Бердянська має скласти 406 мільйонів гривень

Про це під час апаратної наради при міському голові повідомила начальник Бердянської податкової інспекції Оксана Федорова. В порівнянні з минулим роком дохідна частина бюджету Бердянська збільшиться на 88 мільйонів. Основним фактором зростання відрахувань до місьцевої скарбнички стали зміни у вітчизняноу законодавстві, які вступили в силу з 1-го січня.

У відповідності до змін Податкового кодексу України, які вступили в силу з 1-го січня 2017-го року система оподаткування змінилась. Для платників Єдиного податку 1-ї групи ставка прив’язується до прожиткового мінімуму (раніше прив’язка була до мінімальної заробітної платні).

Платники Єдиного податку 2-ї групи в 2016-му році сплатили 6,2 мільйони гривень, в поточному році очікується зростання надходжень до міського бюджету  в розімірі 7,7 мільйонів гривень, що вцілому складе 13,9 млн. грн. Зростання зумовлено збільшенням ставки з 15% - до 18%. Варто відзначити, що на даному етапі бердянські підприємці розраховують на зниження відсоткової ставки, відповідне звернення від підприємців наразі опрацьовують у виконкомі.

В результаті збільшення мінімальної заробітної платні, податок на доходи фізичних осіб має зрости з 168,4 млн. грн (2016 р.) до 237,4 мільйонів в поточному році.

З податку на нерухомість міський бюджет отримає 13,6 мільйонів гривень, замість 1,5 млн. в 2016 р. Очікуваний показник дохідної частини бюджету міста складає 406 мільйонів гривень, що на 88 мільйонів більше минулорічного показника. 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX