Навигатор

В Бердянський порт з колядками завітав фольклорний ансамбль “Світанок”

Бердянські портовики продовжують зустрічати гостей-колядників. Після театралізованої вистави, яку підготували для співробітників БМТП вихованці дитячого садочку “Ластівка”, 12-го січня в порт з колядками завітав фольклорний ансамбл “Світанок”.

Різдвяний настрій вокалісти ансамблю “Світанок” передали портовикам через виконання українських, автентичних пісень та традиційним водінням кози, з побажаннями вдалого року, успіхів в роботі та благополуччя в сім’ях.

Керівник фольклорного ансамблю “Світанок” Тетяна Петренко подякувава портовикам та керівнику БМТП Миколі Ільїну за теплий прийом і висловила сподівання на подальші, не менш теплі та веселі зустрічі.

Ми у вас в гостях вперше, тож дякуємо Миколі Івановичу за запрошення. Нам дуже сподобалось. Тепер ми з вами домовимось, як тільки у вас буде свято, ми одразу до вас приїдемо і підготуємо повноцінний концерт. В цьому році нашому колективу виповнюється 10 років і ми обовязково будемо виступати з концертом, на який вас і запрошуємо, - відзначила Тетяна Петренко.

Керівник Бердянського морського торговельного порту Микола Ільїн подякував артистам і запевнив, що для фольклорного ансамблю “Світанок” двері Бердянського порту будуть завжди відченині. Артистіам в.о. директора БМТП вручив фірмові канцелярські набори — календарі, блокноти та ручки з символікою містоутворюючого підприєства.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX