Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В бердянському мікрорайоні 8 березня відреконструюють сквер

В мікрорайоні 8 березня, в районі ЗОШ №4 проведуть роботи по укладці плитки. В сквері також встановлять нові лавочки та замінять урни.

В мікрорайоні 8 березня, сквер поблизу загальноосвітньої школи №4 — одне з небагатьох місць для сімейного відпочинку мешканців мікрорайону. В другій половині 2015-го року тут відновили тротуар, який веде до школи. В цьому році в мікрорайоні вже провели роботи з ремонту тротуару на в'їзді до поселення, на початку червня в рамках грантовоъ програми GIZ в ЗОШ №4 відкрили сучасний дитячий майданчик, тепер настала черга скверу.

Загальна вартість робіт, яку визначили фахівці мерії — 199 500 грн. До 1-го жовтня на площі скверу в 402 м.кв. мають повністю відновити покриття. На конкурсній комісії із закупівель за право укладення плитки на цій території змагались фірма “Отделочник”, яка оцінила вартість робіт в 199 тисяч гривень та ПП “Табаков”, який надав пропозицію вартістю 198 793 грн. Члени комісії, за найменшою ціною, переможцем визначили ПП “Табаков”.

Це й же підприємець займеться виготовленням та встановленням в сквері лав та урн. Загальна вартість цих робіт становить 88 539 гривень.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX