Навигатор

В Бердянському порту відкрилась виставка карикатур Сергія Семендяєва

Відкриття художньої виставки карикатуриста Сергія Семендяєва у виставковому залі "Бердянського морського торговельного порту" планувалось на 1-ше квітня, однак, через дії правоохоронних органів по відношенню до керівника підприємства Миколи Ільїна,  відкриття було перенесено. 6-го квітня, в день народження художника, виставку відкрили.

В невеличкому приміщенні виставкого центру музею "Бердянського морського торговельного порту", зібрати всі роботи карикатуриста, просто неможливо. На розсуд портовиків представили карикатури, більшість з яких була удостоєна найвищих нагород міжнародних конкурсів. Німеччина, Болгарія, Іран, Корея — це далеко не повний перелік країн, де роботи Сергія Семендяєва отримали найвищі нагороди різноманітних конкурсів. Тематика карикатур, представлених на виставці — різноманітна.

В своїх роботах Сергій Семендяєв намагається продемонструвати всі вади нинішнього суспільства і за допомогою гумору спонукати глядачів до критичного осмислення оточуючої реальності.

Виставка відкрита для всіх охочих. Відвідати виставковий центр музею БМТП, щоб особисто познайомитись з творчістю Сергія Семендяєва можна буде до середини квітня.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX