Навигатор

В Бердянську обговорюють питання червневої сесії

22-го червня відбудеться 28-ма чергова сесія Бердянської міської ради. В порядок денний внесено 51 проект рішення. З 8-го червня стартували засідання профільних депутатських комісій, які по суті розглядають сесійні питання. 8-го червня відбулось засідання двох комісії — з питань житлово-комунального господарства та з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології.

Через відсутність затвердженого проекту берего-захисної смуги, в Бердянську, відповідно до чинного законодавства, заборонено передавати у власність земельні ділянки, які перебувають в двокілометровій зоні від узбережжя. Депутат міськради, голова комісії Володимир Безверхий повідомив, що процедура затвердження берегозахисної смуги триває. Проект на розгляді в Запоріжжі. Однак, хоча б приблизні терміни затвердження Проекту він не озвучив. Нагадаємо, що з весни минулого року Проект берегозахисної смуги Бердянська проходить затвердження в профільних інстанціях Запоріжжя та Києва.

Заступник міського голови Станіслав Лимарчук представив депутатам земельної комісії, а пізніше комісії з питань ЖКГ “Програму розвитку та збереження зелених насаджень на 2017-2019 роки”. В Програмі передбачено комплекс заходів по інвентаризації зелених насаджень, їх обрізки та знесення, компенсаційної висадки, створення скверів та паркових зон в мікрорайонах, система поливу та ін. Загальна сума фінансування даного проекту рішення становить 2 мільйони 799 тисяч гривень.

На засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства розглянули питання щодо поточного ремонту доріг, капітального ремонту об'єктів житлово-комунального комплексу, внесення змін до програми “Питна вода” та ін. Ці та інші питання будуть розглядатись на засіданні планово-бюджетної комісії, депутатському дні, після чого депутати визначаться шляхом голосування на черговій сесії міської ради.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX