Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/06.12.16.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//06.12.16.

В Бердянську підвели підсумки конкурсу на звання кращого волонтера року

До Міжнародного дня волонтера в Бердянську проходив конкурс на визначення кращого благодійника міста "Кращий волонтер року". В мерії заступник міського голови Юлія Дойнова спільно з головою депутатською комісії з гуманітарних питань Євгеном Георгієвим нагородили переможців, яких визначали в чотирьох номінаціях.

У І номінації – надання волонтерської допомоги з метою підтримки малозабезпечених, безробітних, багатодітних, бездомних, безпритульних, осіб, які потребують соціальної реабілітації — переможцем визнано волонтера Оксану Антолік.

У II номінації – здійснення догляду та надання допомоги хворим, інвалідам, одиноким, людям похилого віку та іншим особам, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують підтримки та допомоги — кращими визначено: Бердянська міська організація ветеранів України, первинні ветеранські організації Бердянського заводу скловолокно, відділу освіти, Першотравневого заводу, Військового містечка, а також волонтери Тамара Петренко та Жанна Фоміна.

Переможцями III номінації – надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха, екологічних, техногенних та інших катастроф, у результаті соціальних конфліктів, нещасних випадків, а також жертвам злочинів, біженцям, внутрішньо переміщеним особам — стали громадська організація “Переселенці та громади разом” та волонтер Тетяна Коренєва.

У IV номінації - допомога Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, правоохоронним органам, органам державної влади під час дії особливого періоду, правових режимів надзвичайного чи воєнного стану, проведення антитерористичної операції — найкращими стали волонтерська група “Наші Атланти” (Степан Герилів) та волонтер Любов Сергієнко. Один із співорганізаторів волонтерської групи "Наші Атланти" Степан Герилів подякував за допомогу представникам депутатського корпусу Віталію Байдалі, міській владі та підприємцю Олегу Зінченко. Від імені "Наших Атлантів" Степан Герилів презентував для міського голови дві збірки, присвячених діяльності волонтерської організації.

Окремо було відзначено і оголошено подяку за особисті заслуги у волонтерській благодійницькій діяльності в допомозі українській армії та з нагоди Дня волонтера депутату міської ради Віталію Байдалі та підприємцю Олегу Зінченко. 

 

{gallery}/06.12.16.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX