Навигатор

В Бердянську працює 5300 підприємців

1 грудня у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи з розробки «Плану місцевого економічного розвитку» у рамках зобов’язань, прийнятих міським головою шляхом підписання угоди про приєднання до Європейської ініціативи “Мери за економічне зростання” (M4EG).

Члени робочої групи обговорили концепцію міського економічного розвитку. Пріоритетною для розробки Плану місцевого економічного розвитку Бердянська обрано концепцію «Економічний розвиток як спосіб досягнення соціальної справедливості».

Під час засідання розглянуто статистичні дані щодо галузевої структури бізнесу міста, надані Бердянською об’єднаною державною податковою інспекцією. У місті зареєстровано 2022 підприємства та 5316 фізичних осіб-підприємців. Найбільша частка підприємств зареєстрована у трьох галузях: «Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів» – 17,6%, «Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування» – 16% та «Надання інших видів послуг» – 14,8%.

Серед фізичних осіб-підприємців найбільша частка зареєстрована у секторі економіки «Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів» – 57,1%. Із загальної кількості зареєстрованих компаній здійснюють фінансово-господарську діяльність лише 648 (32%).

Члени робочої групи визначили необхідність соціологічних опитувань серед жителів міста та представників бізнесу з метою врахування їх думки під час розробки Плану місцевого економічного розвитку.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX