Навигатор

В Бердянську провели позачергову сесію міської ради

Приводом для скликання позачергової сесії міської ради стала необхідність виділення коштів в рамках співфінансування з ЄС на реалізацію проекту по створенню Центру  для внутрішньо переміщених осіб. Паралельно з цим депутати розглянули ще 15 проектів рішень.

В Бердянську освоять 500 тисяч євро гранту з ЄС

За кошти Європейського Союзу на умовах співфінансування в Бердянську відкриють Центр для внутрішньо переміщених осіб, а також відреконструюють Центр реабілітації дітей-інвалідів. Загальний обсяг фінансування проекту становить 1 мільйон євро. Перший транш Бердянськ вже отримав. На позачерговій сесії міської ради депутати виділили 1 мільйон 372 тисячі гривень — 10% від загальної суми гранту.

11 ОСББ Бердянська отримали більше одного мільйона гривень на відшкодування кредитів

Бердянські ОСББ дедалі активніше долучаються до державної програми кредитування на запровадження заходів з енергозбереження. В Бердянську ця програма працює з 2015-го року. З кожним роком збільшується кількість охочих здійснити утеплення фасадів будинків, встановити пластикові вікна чи індивідуальні теплові пункти. На позачерговій сесії з міського бюджету виділили 1 мільйон 168 тисяч гривень для погашення частини кредитів бердянських об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Всього в цьому року компенсацію з міського бюджету отримали 17 ОСББ. До 15-го вересня у міськвиконкомі приймають заявки від інших об'єднань, які вже отримали кредитні кошти.

В гімназії №3 “Сузір'я” проведуть ремонт та закуплять обладнання на 1,6 мільйона гривень

За рахунок вільних залишків державної субвенції на освіту в бердянській гімназії №3 “Сузір'я” обладнають спеціалізовані класи — хімії, географії, біології та ін. Крім того придбають мультимедійні проектори, інтерактивні дошки, меблі та інше устаткування.

В мікрорайонах міста до кінця року обладнають 30 ігрових майданчиків

На позачерговій сесії міської ради депутати збільшили обсяг фінансування на закупівлю інвентарю для ігрових та спортивних майданчиків. Програму збільшено на 998 тисяч гривень і в загальному виді вона склала 1 мільйон 545 тисяч гривень. Місця розташувань спортивних майданчиків поки що не визначено. Це зроблять депутати на одній з наступних сесій міської ради.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX