Навигатор

В Бердянську триває ремонт доріг. На черзі реконструкція тротуарів

На черговій прес-конференції міського голови, Володимир Чепурний та його заступники розповіли про стан виконання поточного ремонту на міських дорогах, а також розповіли про умови проведення реконструкції тротуарів.

За інформацією заступника міського голови Станіслава Лимарчука, станом на сьогодні вже відремонтовано 70% від запланованого переліку об’єктів, які підлягають поточному ремонту. Крім того, підрядна організація застосовує високоякісну суміш, яку можна ефективно використовувати навіть для латання тріщин у асфальті, - відзначив Станіслав Лимарчук.

Міський голова Володимир Чепурний повідомив, що підрядна організація навіть здійснила повторний ремонт на об’єктах, де роботи виконувались з порушенням вимог. Що до реконструкції тротуарів, то міський голова відзначив, що він розпочнеться найближчим часом після визначення переможця тендера.

Результати конкурсу на визначення підрядної організації, яка проводитиме ремонт тротуарів в Бердянську визначили на позачерговому засіданні конкурсної комісії, яке відбулось одразу після прес-конференції мера.

Згідно результатів конкурсу переможцем тендеру визначено запорізьку фірму «Базис XXI». Дана організація оцінила свої роботи по ремонту тротуарів в центрі міста в 584 тис. грн., в мікрорайонах – 89 тис. грн. Загальна сума, яка буде сплачена підряднику за вказані роботи – 673 тисячі гривен. В той час, як сума бюджетних асигнувань складала 1 мільйон 045 тис. грн.. Тобто, в результаті тендеру вдалось зекономити 372 тис. грн..

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX