Навигатор

В Бердянську з’явилось нове комунальне підприємство

На позачерговій сесії міської ради, яка відбулась 24-го червня в екстреному порядку бердянські депутати створили нове комунальне підприємство «Керуюча компанія Водоканал Бердянської міської ради».

 

Всього на позачергову сесію виносилось два питання. Перше – фінансова підтримка КП «Бердянськводоканал» і друге - створення комунального підприємства. Згідно прийнятого рішення, депутати виділили 2,7 млн. грн. на погашення боргів «Бердянськводоканалу» (1,5 млн. грн. – на заробітну платню для співробітників підприємства, які в цей день обіцяли провести акцію протесту; 1,2 млн. грн. – на погашення заборгованості по електроенергії).

Виділення коштів з міського бюджету не перекриває борги КП «Бердянськводоканал», які в сукупності налічують більше 30-ти мільйонів.

Нове комунальне підприємство, яке створили на позачерговій сесії – КП «Керуюча компанія Водоканал БМР». Вся матеріально-технічна база, яка була закріплена за «Бердянськводоканалом», згідно прийнятого рішення, передається новоутвореному «Водоканалу».

Варто відзначити, що позачергова сесія була скликана в екстреному порядку. Депутати не володіли інформацією, які питання виноситимуться на їх розгляд аж до відкриття засідання. Онлайн трансляції позачергового засідання сесії не було,за словами спеціалістів виконкому причина - збій сервера.

Новостворене підприємство фактично обнулило борги монополіста з водопостачання в Бердянську. Однак, комплексно проблема не вирішена – всі негаразди, які призвели «Бердянськводоканал» до багатомільйонних боргів залишають актуальними й досі. 50% втрат води із центральної системи водопостачання, залежність від облводоканалу, застаріле обладнання і необхідність капітальної реконструкції очисних споруд та основних водогонів не додають оптимізму щодо подальшого майбутнього екстрено утвореного підприємства.

Завершилась сесія вигуками «Ганьба! Ганьба!» представниками громадськості, а один з активістів, Віталій Олешко попередив депутатів та чиновників, вразі збереження подібної практики прийняття рішень – закінчать вони, як Янукович.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX