Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 485

В краєзнавчому музеї Бердянська завершується капітальний ремонт

Сьогодні, 17 липня, міський голова Володимир Чепурний ознайомився з ходом ремонтних робіт в краєзнавчому музеї міста. Роботи тривають третій місяць, вже виконано всі внутрішні роботи, ще залишився поточний ремонт даху, - повідомляє офіційний сайт Бердянської міської ради.

В нашому місті не тільки море, а й багато місць для культурного та пізнавального відпочинку. Одним з таких є наш краєзнавчий музей, який довгий час не бачив ремонту. Нашу ініціативу підтримав депутатський корпус й було виділено 1 млн 457 тис. грн (на розробку проекту, його експертизу та самі роботи). На черзі й інші музеї міста, які потребують ремонту, - відзначив міський голова Володимир Чепурний.

Крім того, мер повідомив, що до Дня міста будуть винайдені можливості привести до ладу фасад всього будинку, адже перший поверх, де розташований музей, виглядає дуже гарно.

Як розповіли підрядники був виконаний значний об’єм робіт, найскладніший це заміна всіх комунікацій — теплової, водопостачання та каналізації, і заміна 397 м2 підлоги на ламінатне покриття і керамічну плитку. Було утеплено 440 м2 зовнішніх стін музею. Встановлено теплові лічильники та енергозберігаюче освітлення. Замінено всі вікна на склопакети.

Скоро музей відкриє двері для відвідувачів, як повідомила Людмила Федорівна наразі частково проходить оновлення його експозицій, а робітники завершують ремонт даху закладу.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX