Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Верховна Рада прийняла закон про захист бізнесу під час слідчих дій

У четвер, 16 листопада, Верховна Рада прийняла урядовий законопроект №7275 щодо протидії тиску на бізнес. За зміни до низки законів щодо забезпечення прав учасників кримінального провадження під час досудового розслідування в цілому проголосували 312 депутатів, передає  LIGA.net .

Законопроект передбачає встановлення законодавчо обгрунтованого і обов'язкової вимоги по відеофіксації судового рішення про проведення обшуків і неприпустимість прийняття такого рішення без адвоката.

Передбачається також заборона вилучення оригіналів фінансових документів, серверів, комп'ютерів і телефонів підприємців при обшуках і відеофіксація таких обшуків. Забороняється безпідставне відкриття одних і тих же справ і встановлюється відповідальність правоохоронців за неправомірні дії по відношенню до підприємців.

Напередодні законопроект №7275 одноголосно підтримав профільний комітет Верховної Ради.

Нагадаємо, у вересні в Києві пройшла нарада за участю президента України, прем'єр-міністра, народних депутатів і керівництва Генпрокуратури. Однією з ініціатив, проголошених під час зустрічі, стала ініціатива "Маски-шоу стоп". Її ініціатори закликали покласти край проявам тиску силових органів на підприємців. 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX