Навигатор

Ветеранська організація порту відзвітувала за рік роботи

До складу ветеранської організації підприємства входить понад 800 чоловік — це люди, які пропрацювали в порту від 10 — до 40 і більше років. Щороку адміністрація підприємства спільно з ветеранською організацією вітають ветеранів порту з професійним святом, 9 травня, надають різноманітну соціальну та матеріальну допомогу.

Голова об'єднаної ради ветеранів порту Василь Севрюков відзначив, що в минулому році всі соціальні зобов'язання підприємства перед ветеранами виконано в повному обсязі. За 2018 рік з фондів підприємства та профспілкового комітету виділено 608 тисяч гривень. Ці кошти були спрямовані на матеріальну допомогу, санаторно-курортне лікування, відпочинок на базі “Моряк”, заохочення до професійного свята та 9 травня, продуктові набори та ритуальні послуги.

Василь Севрюков висловив подяку керівництву підприємства і профспілки за допомогу і підтримку, яка надається ветеранам. Голова профспілкової організації Василь Гривко зазначив, що незважаючи на скрутне становище, в якому перебуває підприємство, ветерани порту в 2019-му році продовжуватимуть отримувати всі пільги, якими користувались раніше.


Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX