Навигатор

Військовослужбовців в/ч А2019 привітали із 25 річницею Збройних Сил України

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, у військовій частині А2019 пройшли урочисті збори. Привітати керівництво та особовий склад частини із 25 річницею Збройних Сил України прийшли секретар міської ради Олексій Холод, депутати міської ради, голова ГО “Ветерани АТО. Бердянськ” Дмитро Зубович та інші. Гості побажали військовим міцного здоров’я, благополуччя, добра та миру, а також передали подарунки та нагороди.

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України подяки були вручені військовослужбовцям в/ч А2019 Ігорю Пісанцю, Тетяні Сивак та Владиславу Кишлар, працівникам в/ч А2019 Василю Шевченку і Тетяні Кірілюк.

Командир військової частини А2019, капітан Владислав Пєршин подякував гостям за постійну увагу і допомогу військовим та вручив гостям грамоти від військової частини.

Серед нагород були і медалі від міністра оборони. Медаль “Ветеран служби” отримали дві жінки — старші солдати Катерина Писанець та Тетяна Сивак. Медаль “За 15 років сумлінної служби” отримав старший лейтенант Віктор Волков. Медаллю “За 10 років сумлінної служби” відзначено прапорщика Віталія Писанця.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX