Навигатор

Вихованці ФОК “Водник” - призери відкритого кубку Запорізької області з карате

Минулої неділі, 8-го березня в Мелітополі відбувся відкритий кубок Запорізької області з карате. 17 вихованців ФОК “Водник” завоювали 24 медалі.

В даному турнірі взяло участь понад 200 спортсменів з таких міст як Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Дніпро, Маріуполь. З Бердянська виступали спортсмени клубу «Шида». У складі 17 чоловік в складній та запеклій  боротьбі вони змогли завоювати 24 нагороди: 6 золотих, 5 срібних і 13 бронзових медалей.
Чемпіонами своїх категорій стали: Самойленко Діана (куміте дівчинки 10-11 років - 39 кг), Межуєв Артем (куміте хлопчики 12-13 років -40 кг, командне куміте 12-13 років), Накостенко Дмитро (командне куміте 12-13 років), Луцай Богдан (командне куміте серед чоловіків).

Срібними призерами стали: Сєров Олександр, Клюйкова Олександра, Калачов Богдан. Бронзові призери: Самойленко Павло, Самойленко Ростислав, Остапко Максим, Овчинніков Артем.

Привітав переможців керівник ФОК "Водник" Сергій Пєвнєв. Тренер висловлює вдячність батькам спортсменів за терпіння і допомогу в організації виїзду. Вітаємо спортсменів з успішним виступом.