Навигатор

Вихованці клубу "Водник" - серед переможців регіональних змагань з карате

1-го грудня в Мелітополі проходив турнір клубу «Шидай» за правилами олімпійського карате WKF. Вихованці ФОК "Водник" вибороли 26 призових місць.

В турнірі взяли участь близько 80 спортсменів з двох міст -  Бердянська та Мелітополя. Команду Бердянська представляли 20 спортсменів, які змогли внести в свою скарбничку 26 нагород. З них 12 золотих, 6 срібних і 8 бронзових. Чемпіонами стали: Калачов Богдан, Остапко Максим, Клюйкова Олександра, Овчинников Артем, Межуєв Артем, Фокін Ілля, Накостенко Дмитро, Іванов Ярослав, Рупчева Тетяна. Призерами стали: Вівчар Ілля, Воловик Микита, Абдулаєв Тимур, Гасюк Микола, Самойленко Павло, Самойленко Ростислав, Самойленко Діана, Сєров Олександр, Щетинін Павло, Пилипенко Максим. За крок до медалі зупинився наймолодший спортсмен, який виступав перший раз, це Герасименко Данило. Як то кажуть пройшов «бойове хрещення».

Тренер Богдан Луцай висловлює подяку спортсмена за виконану роботу, а батькам за підтримку.

Переможців турніру привітав і керівник фізкультурно-оздоровчого клубу "Водник" Сергій Пєвнєв, який окрім привітальних слів підготував юним спортсменам солодкі подарунки.