Навигатор

Випробувальний полігон для автономних судів

У китайському Чжухаї почалося будівництво найбільшого в світі випробувального полігону Wanshan Marine Test Field для автономних судів.

Його площа складе понад 770 кв. км, повідомляє Seanews. На полігоні будуть тестувати різні технології, в тому числі автономне рульове управління і обхід перешкод.

Над проектом, включаючи розробку технологій big data, автоматичного швартування судна, архітектури комунікаційних мереж буде працювати адміністрація міста Чжухай спільно з Китайським класифікаційним товариством (CCS), Уханьского технологічним університетом (WTU), а також Yunzhou Tech.

Передбачається, що випробувальний полігон стане головним майданчиком Китаю для тестування технологій, що будуть використовуватись при експлуатації автономних судів на найближчі 3-5 років.

Відзначається, що грудні CCS, WTU і Yunzhou Tech підписали меморандум про взаєморозуміння по будівництву автономного вантажного судна під назвою «Jin Dou Yun» місткістю 500 тонн. Здача судна в експлуатацію очікується в кінці цього року.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX