Навигатор

Ярмарок проектів: бердянці презентували свої ініціативи в рамках Громадського бюджету

В Бердянську триває голосування за визначення проектів-переможців “Громадського бюджету-2018”. 30-го жовтня в міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченко відбувся ярмарок проектів — автори презентували свої ініціативи громадськості.

Відкрив ярмарок проектів міський голова Володимир Чепурний, який привітав учасників, закликав бердянців активніше голосувати за проекти, а також поділився планами на бюджет участі наступного року.

В наступному році ми плануємо дещо змінити формат Громадського бюджету. 70% коштів буде рівномірно розподілено між мікрорайонами. За результатами голосування перемогти зможе один проект від одного мікрорайону. Решту коштів Громадського бюджету буде направлено на реалізацію проектів, які стосуються всього міста. - повідомив Володимир Чепурний.

В цьому році до участі в голосуванні допущено 39 проектів. Їх автори, під час ярмарку проектів доводили необхідність голосування за їх ініціативу. Ознайомитись з проектами та проголосувати можна на офіційному сайті Громадського бюджету Бердянська.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX