Навигатор

З 2017-го року в Бердянську комунальні підприємства будуть функціонувати в жорсткій відповідності фінансовим планам

Нововведення стосується фінансово-господарської діяльності всіх комунальних підприємств міста. Необхідність запровадження нової форми звітності ґрунтується на неефективності бізнес-планів, які існували на підприємствах, але фактично не виконувались.

Після затвердження відповідного рішення на квітневій сесії міської ради про запровадження фінансових планів на комунальних підприємствах 5-го липня в міськвиконкомі провели нараду з керівниками комунальних підприємств щодо розробки фінпланів на наступний рік.
"Основна мета, з якою запроваджуються фінансові плани – підвищення ефективності використання комунального майна, для визначення показників роботи того чи іншого підприємства і, відповідно, його керівника", - відзначила заступник міського голови Ірина Плющій.
Економісти виконкому провели аналіз основних фінансових показників комунальних підприємств і порівняли їх із запланованими результатами згідно бізнес-планів. Загальний висновок – фактичні дані мають суттєві розбіжності, що підтвердило неефективність використання бізнес-планів.


Тому, з 2017-го року керівникам комунальних підприємств необхідно буде складати фінансові плани і працювати у жорсткій відповідності із затвердженим на рік документом. В разі появи суттєвих факторів, які можуть вплинути на реалізацію запланованого в фінплані, передбачено можливість його корегування. Для економістів комунальних підприємств будуть проводитись спеціальні курси. Розробити фінансові плани у виконкомі вимагають до листопада.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX