Навигатор

З листопада ID картки та закордонні паспорти видаватимуть і ЦНАПи

Щодня ЦНАП отримує телефонні та усні звернення щодо дати початку надання нових адміністративних послуг з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID картки через ЦНАП. Виконавчим комітетом Бердянської міської ради вже придбані та змонтовані робочі станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина України у формі картки – 1 шт., для реєстрації місць проживання/перебування ociб (внесення змін до ID-карток) – 1 шт.; для внесення інформації до ЄДДР та формування витягів з ЄДДР – 1 шт.

Надання вищезазначених послуг стане можливим після підключення робочих станцій до каналу конфіденційного зв’язку у складі Національної системи конфіденційного зв’язку, підключення Центру з надання адміністративних послуг у м.Бердянськ до Єдиного державного демографічного реєстру, та укладення договору про співпрацю з УДМС України в Запорізькій області.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2003 №338-р «Про створення спеціальної інформаційно-телекомунікаційної системи органів виконавчої влади», державне підприємство «Українські спеціальні системи» визначено головним виконавцем робіт із створення та забезпечення функціонування СІТС. Згідно з договором, укладеним між виконкомом Бердянської міської ради та ДП «УСС» від 07.09.2017 роботи зі створення каналу зв’язку розпочато у м.Київі, тривати вони будуть до кінця жовтня 2017. Після створення каналу спеціалістами ДП «УСС» буде змонтовано та підключено необхідне обладнання у ЦНАПі (зі слів спеціаліста ДП — на початку листопада).

Адміністратори, які призначені відповідальними особами для надання послуг з оформлення паспортних документів, пройшли навчання в Бердянському відділ ДМС. Готується до підписання Меморандум про співпрацю з Управлінням Державної міграційної служби України в Запорізькій області.

Планується надавати наступні послуги:

1. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку (послуга безкоштовна). у разі обміну, у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року або у формі картки.

2. Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

За оформлення паспортів у ЦНАПі необхідно сплатити адміністративний збір. Оформлення паспорта у формі картки при досягненні 14 років, вперше – безкоштовне, в інших випадках 279 грн. (у термін до 20 роб. дні), при оформленні паспорта у зв’язку з втратою або псуванням попереднього – додатково сплачується держмито – 34 грн.

Вартість виготовлення біометричного паспорта для виїзду за кордон буде становити – 557,32 грн. (20 роб.днів), терміновий (до 7 роб.днів) – 810,32 грн.

Прийом громадян у ЦНАПі буде проводитись у порядку електронної черги через веб-сайт Бердянської міської ради з фіксованим часом прийому на тиждень пон., вівт., чет., п’ятн., суб. з початку кожної години (8-00, 9-00, і т.д. до 14-00, всього – 7 записів на день); сер. з 8-00 до 18-00, всього – 11 записів на день.

Такий електронний запис до черги надасть можливість населенню міста самостійно, без відвідування ЦНАПу записатись на прийом щодо оформлення паспортних документів.

Для громадян, які бажають звернутися безпосередньо до ЦНАПУ щодня буде відкрита можливість через електронну чергу у ЦНАПі отримати паспортні послуги (7 талонів на день, починаючи з 8-30 до 14-30, у середу до 18-30 ). Таким чином, через ЦНАП за один день громадяни зможуть отримати 14, у середу – 22 паспортних послуг, за тиждень – 92 послуги.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX