Навигатор

З початку року адміністративним відділом винесено 97 попереджень та складено 63 адмінпротоколи за порушення вимог Правил благоустрою

Про це на інформаційному дні із журналістами місцевих ЗМІ розповіла заступник міського голови Ірина Плющій. З початку 2018 року адміністративний відділ виконкому згідно службових повноважень проводив роз’яснювальну роботу з фізичними та юридичними особами щодо недопущення порушень вимог Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях м.Бердянська у новій редакції, затверджених рішенням сесії Бердянської міської ради від 30.05.2012р. №5.

З початку зимового періоду фізичним та юридичним особам було винесено 97 попереджень за порушення Правил благоустрою із визначення конкретних термінів усунення недоліків. 51 з них було усунено у встановлений термін.

Окрім цього було складено 63 адміністративних протоколи. Передбачені ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів. Видано більше 700 інформаційних листів про необхідність дотримання вимог Правил благоустрою у зимовий період.

З початку 2018 року на засіданнях адміністративної комісії розглянуто 47 справ (за ст. 152 КУпАП) та призначено адміністративних штрафів на суму 34 170 грн. Правопорушниками вже сплачено штрафів на загальну суму 4930 грн.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX