Навигатор

За кошти міського бюджету в Бердянську відремонтували приміщення військової частини

Нагадаємо, до міської влади звернулось командування частини допомогти відремонтувати приміщення для вирішення побутових проблем особового складу підрозділу. Рішенням сесії міської ради було виділено 199 тис. грн. За ці кошти було капітально відремонтовано дах, душові, системи водопостачання та каналізації, замінено вікна, проведені внутрішні оздоблювальні роботи.

Командир 3 патрульного батальйону військової частини 3033 Національної гвардії України, підполковник Андрій Полтавський показав міському голові як проходить ремонт лазні для особового складу підрозділу. А також ознайомив з проблемними питаннями, щодо стану приміщень, де планується розмістити особовий склад підрозділу у зв’язку з розширенням чисельності батальйону. Наприкінці року планується прибуття особового складу для проходження військової служби.

Ми оглянули військову частину, військовослужбовці якої проходять службу в зоні АТО та забезпечують охорону громадського порядку у місті. Приміщення знаходиться у комунальній власності, тому коли до нас звернулося командування за допомогою облаштувати побутові умови для особового складу, ми виділили кошти. Роботи проведені, але сьогодні ми побачили, що їх недостатньо. Тому я надав доручення підготувати розрахунок потрібних коштів та винести на розгляд чергової сесії міської ради. Впевнений депутати підтримають нас, бо ця військова частина виконує завдання, які потрібні державі та нашому місту. Коштів завжди обмаль, але на ці потреби ми їх знайдемо, - підсумував зустріч Володимир Павлович.  

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX