Навигатор

Засідання планово-бюджетної комісії продемонструвало незлагодженість роботи виконавчої влади

Управління житлово-комунального господарства та фінансове управління виконкому не змогли визначитись до засідання депутатської комісії, під які програми у міському бюджеті є кошти, а під які немає.

 

Ряд програм житлово-комунального господарства відправили на доопрацювання, оскільки в них були виявлені помилки і невідповідність реально існуючим в бюджеті коштам та запитам виконавців.

Під час виступу заступника міського голови Станіслава Лимарчука було виявлено одразу декілька серйозних прорахунків. По-перше, під час розгляду питання щодо  виділення 1,6 млн. грн. на вуличне освітлення, виявилось, що коштів під цей проект рішення немає, оскільки в наступному проекті рішення їх пропонується виділити на фінансування КП «Бердянськводоканал».

По-друге, серйозна плутанина з коштами розпочалась під час розгляду фінансування КП «Бердянськводоканал», а точніше фінансової підтримки на 2,7 млн. грн. 1,5 млн. пропонується направити на погашення заборгованості по заробітній платні, 1,2 млн. грн.. на погашення заборгованості за електроенергію. Однак, в розрахунках, представлених спеціалістами виконкому загальна сума дорівнювала 2,5 млн. гривен, 200 тис. просто зникли. Начальник управління ЖКГ Ірина Шелепова повідомила, що сума в 1,2 млн. грн. з’явилась буквально за годину до засідання комісії і розробник проекту не встиг внести зміни. Вказану суму вдасться зібрати в результаті наступних дій: 1,2 млн. вільних залишків, 300 тис. шляхом перерозподілення з інших програм, 1,2 млн. грн. з капітального ремонту доріг. Таку інформацію озвучили начальник фінансового управління Наталя Бочкова та начальник управління ЖКГ Ірина Шелепова.

Представлені фрагменти засідання планово-бюджетної комісії яскраво підтверджують відсутність взаємодії між структурними підрозділами виконкому. В умовах, коли більшість депутатського корпусу підтримують 99% проектів рішень, які виносяться виконавчою владою, не виключено, що найближчим часом можуть виникнути серйозні проблеми з дефіцитом міського бюджету.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX